Επιτυχόντες 2016

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ 
2 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
5 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΙ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
6 ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΛΗΔΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
8 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
9 ΑΣΗΜΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤ. & ΤΟΥΡΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ
10 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
11 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ Ο.Π.Α.
12 ΒΟΜΠΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
13 ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛΑ - ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ)
14 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 ΓΕΩΡΓΟΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
16 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
17 ΓΙΑΟΥΜΠΕΛΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ ( ΧΙΟΣ)
18 ΓΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
19 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
20 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ( ΤΡΙΚΑΛΑ)
21 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΣΩΝ ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
22 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
23 ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
24 ΚΑΛΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
25 ΚΑΜΠΑΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
26 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
27 ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ  & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
28 ΚΑΣΑΪ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
29 ΚΟΣΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
30 ΚΥΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
31 ΚΩΣΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
32 ΚΩΤΣΟΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
33 ΚΩΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
34 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
35 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
36 ΛΑΠΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
37 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΜΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
38 ΜΑΛΙΑΓΚΑΝΗ ΒΙΚΥ TMHMA ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Α.ΤΕΙ. ( ΠΡΕΒΕΖΑ)
39 ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
40 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
41 ΜΕΡΤΖΑΝΗ ΔΡΟΣΙΑΝΝΑ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
42 ΜΗΛΙΩΝΗ ΣΗΛΙΑ ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
43 ΜΟΥΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
44 ΜΠΑΛΛΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ( ΚΡΗΤΗ )
45 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ε.Ν.ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
46 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
47 ΜΠΕΛΕΓΡΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (1ος) ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
48 ΜΠΙΝΕΡΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ (ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ)
49 ΜΠΡΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
50 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
51 ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗ
52 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
53 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
54 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΟΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
55 ΠΕΛΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΟΠΑ) (ΑΘΗΝΑ)
56 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΉΣΟΥ ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
57 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
58 ΡΟΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
59 ΡΟΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
60 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
61 ΣΜΥΡΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ, Ο.Π.Α.
62 ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
63 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
64 ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
65 ΤΖΟΥΦΗΣ ΚΙΜΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
66 ΤΡΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
67 ΤΡΙΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
68 ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ  & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
69 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
70 ΧΡΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)


Επιτυχόντες παρελθόντων ετών (2006-2015)

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (Ε.Μ.Π.)
2 ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
3 ΑΓΑΠΑΛΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
4 ΑΓΑΠΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5 ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΖΕΤΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
6 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. ΗΛΕΚΤΡΟΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
7 ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
8 ΑΓΕΛΑΣΤΟΥ ΑΛΙΚΗ ΑΣΟΕΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
9 ΑΓΙΑΣΩΤΕΛΗ ΕΒΙΤΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
10 ΑΓΟΥΡΙΔΑ ΕΛΙΖΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ - 10η
11 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
12 ΑΛΑΤΣΑΘΙΑΝΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
13 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
14 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
15 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
16 ΑΛΙΑΙ ΡΙΤΙΑΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17 ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
18 ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
19 ΑΛΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
20 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΕΘΝ. ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚ. ΣΠ. ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. (ΑΘΗΝΑ)
21 ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
22 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
23 ΑΝΘΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
24 ΑΝΝΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
25 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΙΓΙΟ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ - 9ος
26 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
27 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
28 ΑΝΤΩΝΙΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
29 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΡΟΔΟΥ
30 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
31 ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤ. ΚΑΙ ΑΣΦΑΛ. ΕΠΙΣΤ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
32 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΛΙΝΑ ΕΚΠ/ΚΗΣ & ΚΟΙΝ. ΠΟΛΙΤ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
33 ΑΡΜΑΤΗ ΛΟΥΚΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
34 ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
35 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
36 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
37 ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
38 ΑΧΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
39 ΑΨΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
40 ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
41 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
42 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
43 ΒΑΛΑΝΤΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - 18ος
44 ΒΑΛΛΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
45 ΒΑΜΒΑΚΑ ΜΑΙΡΗ Μ.Μ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
46 ΒΑΜΠΟΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
47 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ - 41η
48 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΛΑΜΙΑ)
49 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
50 ΒΑΣΙΛΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
51 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
52 ΒΕΖΑΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
53 ΒΕΝΕΤΗ ΜΥΡΤΩ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
54 ΒΕΝΕΤΗΣ ΖΗΣΗΣ ΤΜΗΜΑ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ, ΜΟΥΣΕΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΣΧΕΔ.ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
55 ΒΕΡΝΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
56 ΒΗΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
57 ΒΙΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑΡΕΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
58 ΒΙΕΡΟ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
59 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
60 ΒΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
61 ΒΛΑΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
62 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
63 ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Π.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
64 ΒΟΓΑΝΑΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - 7η
65 ΒΟΓΔΑΝΕΡΗΣ ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
66 ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΗΛΕΚΤ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
67 ΒΟΥΡΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
68 ΓKEMΙΣΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
69 ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - 50η
70 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
71 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
72 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
73 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
74 ΓΕΩΡΓΟΚΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
75 ΓΕΩΡΓΟΚΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
76 ΓΙΑΚΟΥΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
77 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ
78 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α.
79 ΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
80 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
81 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
82 ΓΚΕΜΙΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΗΠΕΊΡΟΥ
83 ΓΚΛΙΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
84 ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
85 ΓΚΛΙΣΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
86 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗΣ
87 ΓΚΟΡΟ ΣΟΦΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
88 ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΜΗΜΑ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ, ΜΟΥΣΕΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΣΧΕΔ.ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
89 ΓΚΟΥΝΤΟΥΦΑΣ ΦΙΛΗΜΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
90 ΓΚΡΟΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
91 ΓΛΥΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
92 ΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
93 ΓΡΕΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ.ΟΙΚ.ΠΑΝΕΠ.ΑΘΗΝΑΣ
94 ΓΡΥΠΑΡΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (8η)
95 ΔΑΓΔΗΒΕΡΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
96 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
97 ΔΕΔΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
98 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
99 ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
100 ΔΗΜΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
101 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
102 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
103 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
104 ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
105 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
106 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
107 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ
108 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΘΑΛΕΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
109 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
110 ΔΙΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
111 ΔΟΛΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
112 ΔΟΛΚΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
113 ΔΟΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
114 ΔΟΥΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
115 ΔΟΥΜΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
116 ΔΟΥΣΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΑΣΟΕΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (309)
117 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
118 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΟΦΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΌΜΩΝ ΗΠΕΊΡΟΥ
119 ΖΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
120 ΖΑΡΜΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΤΕΙ (ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ)
121 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Ε.Μ.Π.)
122 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
123 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
124 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΑΣ
125 ΖΕΡΒΑ ΚΕΛΛΥ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΑΣ
126 ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
127 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
128 ΗΛΙΑ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
129 ΗΛΙΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
130 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
131 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
132 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΚΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
133 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
134 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΤΕΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
135 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
136 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
137 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
138 ΘΩΜΕΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
139 ΙΑΤΡΙΔΗ ΕΛΕΝΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
140 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
141 ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
142 ΚΑΖΑΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ 36ος
143 ΚΑΚΑΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΕΙ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ & ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
144 ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΔΑΝΑΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ 44η
145 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
146 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
147 ΚΑΛΟΦΟΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
148 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΗΒΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
149 ΚΑΝΑΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ. & ΤΡΑΠΕΖ. ΔΙΟΙΚΗΤ. ΠΕΙΡΑΙΑ
150 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
151 ΚΑΝΤΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤ. ΚΑΙ ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ (ΑΘΗΝΑ)
152 ΚΑΠΑΡΟΣ-ΚΑΠΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
153 ΚΑΠΛΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
154 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
155 ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΑΣ
156 ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
157 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ ΣΑΜΑΝΘΑ ΣΤΑΤΙΣΤ. ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
158 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΣ ΚΩΝΣΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
159 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
160 ΚΑΡΑΛΗ ΝΤΟΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
161 ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΙΛΙΑΔΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
162 ΚΑΡΑΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
163 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
164 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6ος
165 ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΡΕΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
166 ΚΑΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
167 ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
168 ΚΑΡΠΟΔΙΝΗ ΗΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΣ
169 ΚΑΡΠΟΔΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
170 ΚΑΣΝΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
171 ΚΑΤΑΛΕΙΦΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
172 ΚΑΤΣΑΡΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
173 ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
174 ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
175 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΙΡΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
176 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
177 ΚΑΨΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
178 ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
179 ΚΕΣΚΙΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Α.Π.Θ
180 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
181 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
182 ΚΙΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
183 ΚΙΤΣΟΥ ΕΦΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
184 ΚΛΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
185 ΚΛΕΦΤΟΓΙΩΡΓΟΥ ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
186 ΚΟΒΑΛΕΝΚΟ ΜΑΚΡΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΏΝ ΤΗΣ ΘΆΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΊΟΥ
187 ΚΟΚΑΒΕΣΗ ΕΛΛΗ ΦΠΨ ΑΘΗΝΑΣ
188 ΚΟΚΑΒΕΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
189 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
190 ΚΟΚΚΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
191 ΚΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
192 ΚΟΛΑ ΞΕΝΗ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ, ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
193 ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
194 ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
195 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
196 ΚΟΝΤΟΔΑΙΜΩΝ ΒΙΟΛΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑ
197 ΚΟΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
198 ΚΟΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
199 ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ, ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
200 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΣ ΤΑΣΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
201 ΚΟΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
202 ΚΟΤΣΙΦΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
203 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
204 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
205 ΚΟΥΜΟΥΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
206 ΚΟΥΝΕΛΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
207 ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΚΛΑΙΡΗ 9Η ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
208 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
209 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
210 ΚΡΑΜΠΟΚΟΥΚΗ ΡΕΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
211 ΚΡΕΜΙΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 13ος
212 ΚΡΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
213 ΚΤΕΝΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
214 ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΧΑΡΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
215 ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
216 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΟΥΛΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
217 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 12ος
218 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (126)
219 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΟΥΛΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
220 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΙΣΤΟΡΊΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΊΑΣ ΑΘΉΝΑΣ
221 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ 3ος
222 ΚΥΡΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤ. ΚΑΙ ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ. (ΑΘΗΝΑ)
223 ΚΥΡΟΥΣΗ ΜΥΡΤΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
224 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΤΖΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
225 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
226 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
227 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
228 ΚΩΝΣΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
229 ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
230 ΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
231 ΚΩΣΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
232 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
233 ΚΩΣΤΟΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΤΖΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
234 ΚΩΤΟΥΛΑ ΕΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
235 ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΩΝ Ε.Μ.Π. ΑΘΗΝΑΣ
236 ΛΑΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
237 ΛΑΓΟΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
238 ΛΑΜΠΙΔΩΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
239 ΛΑΜΠΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
240 ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
241 ΛΑΟΥΤΑΡΗ ΕΛΕΝΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
242 ΛΑΠΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
243 ΛΑΤΣΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
244 ΛΕΓΑΚΗ ΗΡΩ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
245 ΛΕΚΚΑ ΜΑΙΡΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
246 ΛΕΥΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
247 ΛΙΑΓΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
248 ΛΙΑΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (2ος)
249 ΛΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
250 ΛΙΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
251 ΛΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
252 ΛΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΡΟΔΟΥ
253 ΛΟΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
254 ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
255 ΛΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
256 ΜΑΓΓΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
257 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΜΑΡΚΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
258 ΜΑΓΚΛΗ ΠΟΠΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
259 ΜΑΓΚΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
260 ΜΑΓΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ
261 ΜΑΛΑΣΙΔΗ ΦΛΩΡΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
262 ΜΑΛΙΑΓΚΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
263 ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.)
264 ΜΑΝΕΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
265 ΜΑΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Σ.Σ.ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
266 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
267 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ
268 ΜΑΝΩΛΙΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
269 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
270 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΛΑΜΩ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
271 ΜΑΡΓΙΩΛΑ ΙΟΥΛΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
272 ΜΑΡΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
273 ΜΑΡΚΑΚΗ ΛΙΖΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
274 ΜΑΡΚΕΣΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
275 ΜΑΡΚΟΒΙΤΣ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
276 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
277 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗ ΦΛΩΡΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΆΡΤΑ)
278 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
279 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΝΕΥΤΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
280 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ ΚΟΙΝΩΝΙΚΉΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΊΑΣ & ΙΣΤΟΡΊΑΣ
281 ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
282 ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
283 ΜΑΧΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
284 ΜΕΝΕΓΗ ΝΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
285 ΜΕΝΖΕΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΙΚΟ ΙΟΝΙΟΥ
286 ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
287 ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
288 ΜΗΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝ/ΚΩΝ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
289 ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
290 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
291 ΜΙΝΑΡΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
292 ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
293 ΜΟΣΧΟΒΗ ΠΕΠΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
294 ΜΟΣΧΟΒΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
295 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ. & ΤΡΑΠΕΖ. ΔΙΟΙΚΗΤ. ΠΕΙΡΑΙΑ
296 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
297 ΜΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ Α.Σ.Τ.Ε.Ρ. (4ος)
298 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
299 ΜΟΥΡΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
300 ΜΠΑΚΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
301 ΜΠΕΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
302 ΜΠΕΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
303 ΜΠΕΛΕΓΡΑΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΣΟΕΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
304 ΜΠΕΛΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
305 ΜΠΕΡΤΣΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
306 ΜΠΕΡΤΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
307 ΜΠΙΝΕΡΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
308 ΜΠΟΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
309 ΜΠΟΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
310 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
311 ΜΠΟΥΖΟΥΝΙΕΡΑΚΗ ΛΙΖΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
312 ΜΠΟΥΝΤΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
313 ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
314 ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΛΩΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
315 ΜΠΟΥΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
316 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
317 ΜΩΚΑ ΕΡΑΤΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
318 ΜΩΡΙΑΤΗΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
319 ΝΑΖΑΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
320 ΝΑΣΕΛΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
321 ΝΑΣΟ ΙΝΒΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
322 ΝΑΣΤΑ ΕΦΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
323 ΝΕΝΑΙ ΕΡΜΙΟΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
324 ΝΕΝΑΪ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
325 ΝΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
326 ΝΙΚΟΛΟΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
327 ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ
328 ΝΤΑΙΦΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΙΤ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
329 ΝΤΟΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ
330 ΝΤΡΙΖΑΡΙ ΛΟΡΕΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
331 ΝΤΡΙΖΑΡΙ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
332 ΞΑΡΧΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
333 ΞΕΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
334 ΞΕΝΑΚΗ ΖΕΦΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
335 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (16η)
336 ΠΑΛΑΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
337 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
338 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΖΩΗ ΦΠΨ ΑΘΗΝΑΣ
339 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
340 ΠΑΝΗ ΘΩΜΑΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
341 ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
342 ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
343 ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΒΙΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
344 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΛΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
345 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
346 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
347 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΛΥΔΙΑ - ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
348 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
349 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
350 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
351 ΠΑΠΑΔΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
352 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠ/ΝΗΣΟΥ
353 ΠΑΠΑΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
354 ΠΑΠΑΔΙΑ ΕΥΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
355 ΠΑΠΑΔΟΘΩΜΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
356 ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
357 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
358 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ - 16η
359 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
360 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΘΟΥΣΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
361 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
362 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΑΚΗΣ ΤΕΧΝ. ΣΥΣΤΗΜ. ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
363 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
364 ΠΑΠΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
365 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
366 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
367 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
368 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΔΗ ΑΝΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
369 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
370 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
371 ΠΕΛΕΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
372 ΠΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ (31η)
373 ΠΕΡΡΑΚΗ ΜΑΡΙΖΑ Φ.Π.Ψ. ΑΘΗΝΑΣ
374 ΠΕΣΙΟΥ ΠΟΠΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
375 ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
376 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΟΥ ΛΙΛΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
377 ΠΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
378 ΠΛΑΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
379 ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
380 ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
381 ΠΟΛΥΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ.
382 ΠΟΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
383 ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΙΡΙΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
384 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝ. ΚΑΙ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
385 ΠΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ.
386 ΠΡΑΓΙΑΤΗΣ ΤΙΜΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
387 ΠΡΕΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ
388 ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΣΤΕΛΛΑ Φ.Π.Ψ. ΑΘΗΝΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ)
389 ΠΡΙΟΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΜΕ ΑΘΗΝΑΣ
390 ΠΡΟΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
391 ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤ. ΚΑΙ ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ. (ΑΘΗΝΑ)
392 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΣΟΕΕ
393 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
394 ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
395 ΡΕΚΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
396 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
397 ΡΙΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ & ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΛΑΙΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
398 ΡΟΥΣΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΛΑΡΙΣΑ)
399 ΡΩΣΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
400 ΣΑΒΑ ΤΑΣΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
401 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
402 ΣΑΙΤΗ ΚΡΙΝΙΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
403 ΣΑΛΑΜΠΑ ΛΥΔΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
404 ΣΑΜΑΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
405 ΣΑΜΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
406 ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ ΛΙΛΙΑΝ ΦΙΛΟΣ.,ΠΑΙΔΑΓ.,ΨΥΧΟΛ. (Φ.Π.Ψ.) (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
407 ΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. (ΑΘΗΝΑ)
408 ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ
409 ΣΕΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
410 ΣΕΡΓΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
411 ΣΕΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
412 ΣΕΧΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
413 ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
414 ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
415 ΣΙΜΙΤΖΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Φ.Π.Ψ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
416 ΣΙΩΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
417 ΣΚΕΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
418 ΣΚΕΝΤΗ ΝΕΡΤΙΛΑ ΕΜΠΟΡΊΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΉΜΗΣΗΣ ΚΡΉΤΗΣ
419 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
420 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ)
421 ΣΚΛΗΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
422 ΣΚΛΗΚΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
423 ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
424 ΣΚΟΥΦΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΧΟΛΗ ΙΚΑΡΩΝ (ΕΙΔ.ΚΑΤ.)
425 ΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΣΣΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
426 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
427 ΣΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
428 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
429 ΣΤΑΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
430 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
431 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΙΚΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
432 ΣΤΡΑΤΗΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
433 ΣΤΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
434 ΣΥΛΛΕΛΟΓΛΟΥ ΚΑΛΥΨΩ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
435 ΣΦΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
436 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ
437 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ
438 ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
439 ΤΖΑΦΙΛΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
440 ΤΖΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
441 ΤΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
442 ΤΖΩΡΤΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
443 ΤΖΩΡΤΖΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
444 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
445 ΤΟΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
446 ΤΟΖΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝ. (ΑΘΗΝΑ)
447 ΤΟΝΓΚΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΟΛ/ΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ
448 ΤΟΝΓΚΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
449 ΤΟΝΓΚΕΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
450 ΤΟΝΙΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
451 ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
452 ΤΟΥΤΟΥΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
453 ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
454 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Φ.Π.Ψ. (33ος)
455 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
456 ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Φ.Π.Ψ.
457 ΤΣΑΚΑΛΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
458 ΤΣΑΚΑΛΛΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
459 ΤΣΑΚΟΠΙΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
460 ΤΣΑΝΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
461 ΤΣΕΒΑΣ ΙΩΣΗΦ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Ε.Μ.Π.
462 ΤΣΕΒΡΕΝΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
463 ΤΣΕΝΚΟΛΛΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10η
464 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
465 ΤΣΙΜΕΡΕΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
466 ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
467 ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΆΚΩΝ
468 ΤΣΟΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
469 ΤΣΟΛΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
470 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΟΕΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
471 ΦΑΡΚΩΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
472 ΦΕΤΣΗ ΘΕΝΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤ. ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΑΘΗΝΑ)
473 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
474 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ.ΣΠΟΥΔ.ΟΙΚ.ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ
475 ΦΙΛΛΙΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ.ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝΙΚ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Ε.Μ.Π.)
476 ΦΙΛΛΙΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
477 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
478 ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΑΡΕΤΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
479 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
480 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
481 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
482 ΦΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
483 ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΤΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΏΝ ΑΘΗΝΏΝ
484 ΧΑΠΕΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
485 ΧΑΠΕΣΗ ΜΑΙΡΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
486 ΧΑΠΕΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
487 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
488 ΧΑΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
489 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
490 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
491 ΧΑΤΖΗΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
492 ΧΑΤΖΗΣ ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
493 ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. ΚΑΙ ΤΡΑΠ. ΔΙΟΙΚ. ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. (ΑΘΗΝΑ)
494 ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
495 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 22ος
496 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
497 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
498 ΧΡΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 7ος
499 ΨΑΛΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
500 ΨΙΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
501 ΨΥΛΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)